ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ ТЕХНОЛОГІЯ HYDROFLOW

hydroflow-new-logo

Як працює технологія HydroFlow

Принцип дії технолоігіі Hydroflow заснований на застосуванні генератора високочастотних електромагнітних імпульсів, роботою якого керує мікропроцесор.

Пристроєм формуються імпульси змінної частоти, що мають форму експоненціально затухаючої синусоїди.

У трубі наводиться ЕРС самоіндукції і виникає вторинне електромагнітне поле. За допомогою постійно коригуючих імпульсів прилад забезпечує електромагнітний резонанс з утворенням «стоячої хвилі».

Що при цьому відбувається у воді?

Електромагнітне поле (його силові лінії спрямовані радіально, поперек перетину труби), відштовхує розчинені у воді іони кальцію від поверхні труби у напрямку до осі труби.

А імпульси, спрямовані уздовж осі труби, викликають утворення з іонів кальцію і гідрокарбонатів, згустків іонів, або кластерів, а потім і упорядкування іонів всередині кластерів.

При виникненні умов для кристалізації (наприклад при нагріванні), впорядковані кластери кристалізуються з утворенням в масі води зважених мікрокристалів розмірами від 5 до 50 мікрон (50 мікрон – це вдвічі тонше за людську волосину) , які з током води видаляються з системи.

Впорядковані кластери кристалізуються з утворенням в масі води зважених мікрокристалів розмірами від 5 до 50 мікрон, які з током води видаляються з системи.

Дізнайтеся про можливості наших пристроїв

Побутове
Побутове

використання

Комерційне
Комерційне

використання

Індустріальне
Індустріальне

використання

Сільськогосподарське
Сільськогосподарське

використання

Морське
Морське

використання

  • СТАТИ ПАРТНЕРОМ

    Якщо Ви бажаєте працювати разом з нами та брати участь у розвитку української економіки — звертайтеся до нас за детальнішою інформацією

    bg
Напишіть нам

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання!